Başkan Halıcı'dan ITKM açıklaması

Başkan Halıcı: ITKM’de 72 Dükkanı Ne Şartlarda 1 Milyon 500 Bin TL’ye Verdiniz?

Başkan Halıcı'dan ITKM açıklaması
03 Eylül 2021 - 16:25 - Güncelleme: 05 Eylül 2021 - 16:29

CHP Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı, belediye yatırımlarını eleştirdi. ITKM başta olmak üzere güreş alanı ve yeni otogar inşaatı üzerinden Isparta Belediyesi’ne tepki gösteren İl Başkanı Halıcı, “ITKM’de 72 dükkanı ne şartlarda 1 milyon 500 bin lira + KDV’ye verdiniz?” diye sordu. İl Başkanı Halıcı’nın gündeminde Isparta’ya yapılması planlanan devlet yatırımları da vardı. 

Isparta Belediyesi tarafından yapılan ve yapımı devam eden yatırımlar ile ilgili konuşan CHP Isparta İl Başkanı Halıcı, şunları söyledi: “Süleyman Demirel Eğitim Kompleksi içinde yer alan Kültür Merkezi ne oldu? 1993’de 9’uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in temelini attığı bu bina şu an çürümeye terk edilmiştir. Isparta için 2017 yılında söz verilen hızlı tren nerede. Gören var mı hızlı treni ya da evinin önünden hızlı tren geçen var m? Nerede bu hızlı tren? İnsanları kandırmayın. Isparta-Burdur Dostluk Yolu. Komedi. Bitmesi mümkün değil. Her seçimde malzeme yapılan Isparta-Antalya Dere Boğazı Yolu. Nerede, bitti mi? Bu kadar duble yolla övündünüz. Hani nerede Isparta’nın duble yolu, neden bitmedi yıllardır?”

CHP’li Halıcı son olarak AKP döneminde gerçekleştirilemeyen projelerin CHP iktidarın tamamlanacağını ve ilk seçimde Isparta’nın kaderinin değişeceğinin sözünü verdi.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum