Bir Başka Güzel jüri üyeleri: Raşit Bağzıbağlı kimdir? Raşit Bağzıbağlı kaç yaşında? 1 Başka Güzel Raşit Bağzıbağlı instagram!

Magazin Haberleri - Bir Başka Güzel yarışması SHOW TV ekranlarında yayınlanıyor. Bir Başka Güzel jürilerinden Raşit Bağzıbağlı merak ediliyor. Peki ama Raşit Bağzıbağlı kaç yaşında, nereli?

Bir Başka Güzel jüri üyeleri: Raşit Bağzıbağlı kimdir? Raşit Bağzıbağlı kaç yaşında? 1 Başka Güzel Raşit Bağzıbağlı instagram!
01 Ekim 2021 - 09:53
BBO Yapım imzalı moda yarışması 1 Başka Güzel'in jürisinde yer alan Raşit Bağzıbağlı merak uyandırdı. Raşit Bağzıbağlı'nın hayatıyla ilgili bilgiler haberimizde... Raşit Bağzıbağlı kimdir? Kumaş konusunda büyük başarılara ulaşmış bir ailenin oğlu olan Raşit Bağzıbağlı, 1985 yılında Londra’da dünyaya geldi. Kumaşlara olan merakı küçük yaşlarda başladı. 12 yaşındayken tasarımcı olmaya karar verdi. İçindeki tasarım yapma tutkusu, eğitimine bu şekilde yön vermesini sağladı. Okulu henüz bitmeden kendi koleksiyonunu çıkardı. 2007 yılında “ Couture ” koleksiyonuyla adını duyuran ve herkesi hayranlıklar içinde bırakan Raşit Bağzıbağlı tasarımcı olarak kariyerine ilk adımı attı.Türkiye’de 2010 yılında yılın en iyi genç tasarımcısı ödülü almasının ardından, aynı yıl New York'ta düzenlenen Face Of Fashion yarışmasında, en iyi umut veren genç tasarımcı ödülünü aldı. 2013 yılında memleketi KKTC’nin Polis üniformalarını tasarlayıp kurumsal kimlik logolarını ve amblemlerini hazırladı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum