Bir Zamanlar Çukurova 106. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle! Bir Zamanlar Çukurova izle YouTube!

Magazin Haberleri - ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 106. bölümüyle ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölüm izle bilgileri merak ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde; Fikret, Züleyha'yı kıskanır. İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Bir Zamanlar Çukurova 106. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle! Bir Zamanlar Çukurova izle YouTube!
01 Ekim 2021 - 09:53
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 106. bölümü izleyiciyle buluştu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde; Saniye ve Şermin arasındaki diyalog dikkat çekti. İşte Bir Zamanlar Çukurova 106. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...Bir Zamanlar Çukurova 106. bölüm izleZüleyha, Fikret ve Fekeli, gelen notu Demir'in yazısıyla karşılaştırır ancak yazının alelacele yazılmış olması nedeniyle Demir'in alıkonulduğunu düşünürler. Fikret, Demir'e Suriye'de yaşayan Şahap'tan bahsettiğini hatırlar ve Çetin'i de yanına alarak Demir'in izini bulmak için Suriye'ye gitmeye karar verir. Hakan'ın konağa ziyaretlerini artırması, Fikret'in ona karşı iyice bilenmesine sebep olurken, Fikret'in Züleyha'ya ilgisi de Lütfiye'yi şüpheye düşürecektir. Hakan, bir Yamanlar geleneği olan toplu sünnet organizasyonu için Züleyha'ya yardım teklif eder. Organizasyonu yönetme görevi Lütfiye'ye verilince Şermin çok bozulur. Gecede Züleyha Hanımağa olarak konuşma yapar ve Hakan'ı da şirketin ortağı olarak tanıtır. Hakan ve Züleyha'nın fotoğrafları Adana gazetelerini süsler. Fekeli, yaşadığı bir tesadüf sonucu Ispartalı Mehmet Kara ile ilgili çok önemli bir bilgi edinir ve Mehmet Kara isminin peşine düşerek doğduğu topraklara ulaşır. Fekeli, gazetedeki fotoğrafları gösterince Mehmet Kara'nın bir hemşerisi gazetedeki ismin Hakan Gümüşoğlu olduğunu söyler.  

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum