Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen Berat Kandili Mesajı Yayımladı

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen Beraat kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başdeğirmen mesajında şu ifadelere yer verdi;

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen Berat Kandili Mesajı Yayımladı
27 Mart 2021 - 11:01

Ramazan-ı Şerif'in müjdecisi, Allah'ın rahmetinin yeri ve göğü kapladığı af, merhamet ve mağfiret vesilesi olarak kabul edilen mübarek Berat Kandilini hep birlikte idrak etmenin mutluluğunu yaşıyorum. 
Kandiller, insanları birbirlerine yaklaştıran, kaynaştıran, hoşgörü, kardeşlik ve dayanışma duygularının ön plana çıktığı, dini duyguların yoğunlaştığı, ilahi rahmetin, bereketin dolup taştığı, merhamet ve hayır duygularının artarak, gönüllerin huzurla dolduğu önemli bir zaman dilimidir. 

Yüce Rabbimizin af ve mağfiret gecesi olan Berat Kandili, hayat yolculuğumuzun en bereketli duraklarından birisi, ellerin duaya, gönüllerin semaya açıldığı bir gecedir. 
Her anımızın bir servet taşıdığı ömrümüzde bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalar için af dileyeceğimiz bu önemli gecede tüm dualarımızın kabul olmasını temenni ederim. 
Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan'ın müjdecisi, Cenab-ı Hakk'ın dünya semasına rahmetiyle tecelli ettiği Berat gecemizin hemşehrilerime ve tüm İslam âlemine hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. 
Ülkemiz ve milletimiz için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi şükranla anıyor, Cenabı Allah’ın bizleri Ramazan ayına sağlık, sıhhat ve mutluluk içerisinde ulaştırmasını niyaz ediyorum.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum